Missioon & Visioon

 
Missioon

Meie missiooniks on pakkuda oma külalistele ehedaid kogemusi ja naudinguid looduses viibimisest, metsas kasvava toidu korjamisest, metsiku toidu valmistamisest  ja muidugi selle söömisest :) 

Seda plaanime teha erinevatest metsasaadustest - lilledest, juurtest, marjadest, seentest ja muudest loodusandidest - valmistatud toodete ja nendega seotud teenuste kaudu.  

Soovime pakkuda oma külalistele toidunaudinguid, spaateenuste ja loodusega seotud elamusi ja puhkusepakette. Samuti rendime ruume seminarideks ja koolitusteks ettevõtetele või muudeks toredateks üritusteks sõprade ja pere ringis. 

Section Title

Visioon 2025

Aastaks 2025 on Pillapalu Forest Retreat tunnustatud näide sellest, kuidas väikemetsaomanikud saavad jätkusuutlikult teenida sissetulekut ilma metsa maha raiumata.

Oleme jaganud oma teadmisi ja kogemusi ning teinud koostööd paljude teiste metsaomanike ja -kogukondadega nii Eestis kui välismaal, kes soovivad keskkonnasõbralikul viisil ja nullenergiaga luua endale ja oma kogukonnale uusi kestlikke tuluallikaid.