MATK PÕHJA - KÕRVEMAAL

Põhja- Kõrvemaa looduskaitseala on põnev paik matkamiseks. Kaitseala eripära seisneb vahelduvas pinnamoes, kus on näha ooside ahelikke, lavaja pinnaga kupleid ja liivikuid. A.H.Tammsaare romaanide  "Tõde ja õigus" ja ''Kõrboja peremees'' tegevus toimub just nimelt Põhja- Kõrvemaal. 

Teekond matkal

Matka toimumispaiga keskmeks on Paukjärv. Teekonna jooksul liigutakse nii mööda metsaradu kui laudteed. Matka jooksul külastatakse Paukjärve mäel ja Kõnnu Suursoos olevat vaatetorni. Jutuks tulevad nii kultuuriloolised Vargamägede ja Tammsaarega seotud lood, kui ka ümbritsev loodus. Teekonna pikkus on 3-8 kilomeetrit lähtuvalt soovist.

Restoran metsas

Pillapalu Restoran pakub matkajatele võimalust nii metsamatkal kui peale matka restoranis süüa. Metsamatkal einestamiseks pakume hooajalise sisuga piknikukorve. Restoranis söömisel valmib toit grupimenüü alusel. Mõlemal juhul on tarviline soovist teatamine matka broneerides. 

Veel võimalusi 

Kui on tahtmist, saab peale matka minna ka sauna, kuhu mahub korraga mugavalt kuni 15 inimest. Samuti on võimalik jääda Pillapallu ööbima. Majutame kuni 15 inimest. 

Mõlemad teenused on samuti võimalikud ettetellimisel. 

VAATA KA:

ASUKOHT

Pillapalu Forest Retreat

Kõrve, Pillapalu küla, Anija vald, Harjumaa, Estonia 74502

Tel +372 50 62170

FACEBOOK

Liitu uudiskirjaga, et olla Pillapalu uudistega esimeste seas kursis!